top of page
Neden Vending?
 

Hemen Nakit Akışı!
Vending makinenizi yerleştirir yerleştirmez nakit para akışı hemen başlar. En yeni işin başında bile başarısızlık nakit akış eksikliğindendir. Vending makinelerin birçok faydaları olduğu gibi en önemli faydası nakit akışın 1 . Gün başlıyor olmasıdır.

Dünyanın En Büyük "Nakit" İşidir !
Vending işte tüm iş nakit para yapılmaktadır.. Burada kötü olan, senet, çek, veresiye diye bir ticaret yoktur. Her şey sizin elinizdeki anahtardadır. İstediğiniz anda nakit paraya kavuşabilirsiniz.

Sizin için Çalışıyor 24 saat !
Vending İşinin başka bir şaşırtıcı yararı ise; "Pasif Gelir" dir. Ne olursa olsun size tatil aile diğer iş ve girişimler için zaman bırakır. vending dışında seçtiğiniz ne iş olur ise olsun hemen hemen her gün çalışıyoruz. Eğer hasta olsanız, işinizin başında olmasanız bir çok yeri telefon ile aramak satış ekibinizi motive etmek zorunda kalacaksınız. Vending işi eğitim, denetim, ya da motivasyon gerekmez. Ve herkese hitap eder. Fakir, erkek, genç ve yaşlı kadın zengin ayır etmeden herkes kolay para kazanmanın yolu seçebilir.

Yatırımın İnanılmaz Dönüşü !
Herhangi bir yatırımın amacı para kazanmaktır. Ancak, genellikle para kazanmak için çok yatırım gerekir ve uzun vadede geri döner. Dünya da yatırımını en kısa vadede geri döndüren başka bir iş kolu yoktur. Vending ,mümkün olan en yüksek "Dönüş" dür.. Pazarda perakende satışı yapılmayan ürünler daha karlıdır. Örneğin, Çocuklar için tasarlanmış oyuncaklar, zıplayan toplar, top sakızlar, tatoo ve sticker veren geçici dövme ürünleri, wc lerde kullanılan kişisel bakım ürünleri. VENDING TURKEY bu ürünleri çok etkileyici bir brüt kâr ile vending makinelerinde satmanıza fırsat sağlıyor. Başka nerede para getirisi bu tür alabilirsiniz? Cevabı hazır aslında hiç bir yerde.

Mükemmel ev tabanlı iş !
Patron yok, Saat ve mesai kavramı yok, Kira yok, personel yok, reklam gideri yok, karmaşık evraklar yok, Franchise veya bayilik ücreti yok, telif hakkı yok. Hiçbir bölge sınırı veya kısıtlama yok, gelirinizde limit yok. Görünürde faydalarının sonu yok, Dalga geçmiyoruz! Bunların hepsi gerçek.

Vergi ve Mali konular
Yapmanız gereken sadece bir şahıs şirketi kurmak. Birde faturanızın olması. Vending makinelerinde sattığınız ürünlere belli dönemlerde fatura keserek makinenin içinde bırakmanız yeterli, her hangi bir mali vergi kontrolünde sizden istenen Vending makinenizdeki ürünlere zamanında fatura kesip kesmediğinizdir. Bunun dışında güç uygulamalar, büyük envanterler hazırlamak gibi sizi yoracak hiç bir şey yoktur.

Full-time veya Part-time !
Başkaları için çalışmaktan ve her ay ne kadar çalışsanız da hep aynı geliri almaktan yorgun musunuz? Vending işine küçük yatırımlar ile başlangıç yapabilirsiniz, yaptığınız küçük yatırımlar ile part time olarak makinelerinizi ziyaret edebilir eğer özel sektörde çalışıyor iseniz veya emekliliğiniz yaklaşmış ise size devamlı olarak ek gelir getirecek bir işiniz olduğunu hatırlayacaksınız ve kendinizi 2. Bir gelir kaynadığınız olduğunu hatırlayacak ve işten atılma, emekli olsam bu gelir bana yetmez kaygılarından kurutulmuş olacaksınız. VENDING TURKEY Ekibi bu işte sizi başarıya ulaştıracaktır.

Bir "Satıcının" olmasına gerek yok !
Vending işinde en kazançlı işlerden bir taneside Satıcının olmamasıdır. Eğer satıcı olsa bakın neler olurdu; O Satıcıya bir maaş ödemek zorunda kalacaktınız, SSK , Yemek giderlerini karşılayacaktınız, mallarınızın güvenliğini sağlamak için sayım yapacaksınız. Ama Vending ile her hangi bir satıcıya ihtiyaç duymadan Vending makinesi kendi kendine hiç bir gider oluşturmadan satış yapacaktır. Acaba bundan daha iyisi olabilir mi?

Super bir Aile İşi !
Çocuklarınızın büyüdüğünü görmek onlar ile beraber vakit geçirmek istemez misiniz? Onlarda küçük yaşta para saymayı paranın değerini ve iktisat ve ekonomi hakkında bilgilenmeye başlar. Ailenize en fazla vakit ayırabileceğiniz için sade Vending işidir. Çocuklarınız büyüdüğünde üniversite okuduklarında onlar kendi giderlerini kendileri karşılayabilecekleri biz işleri olacak o işin adı yine VENDİNG, VENDİNG, VENDİNG.

Bir düşünün!
Ne iyi iş değil mi vending sektörüne başlamak ? Nakit akışı hemen başlar ve sonra uzaktan kumandalı bir kontor işi gibi. Seçim sizin: Eğer Vending işi küçük tutabilir ya da büyüterek inanılmaz bir para "nakit para" kazanma şansı size bağlı.. Her iki yolda da bu işi yapmak için elverişli. Başka hangi iş Yukarıdaki avantajları size sunabilir.? Hemen Vending-Turkey® arayın ve sizde bu inanılmaz işin bir parçası olun.

bottom of page